Właściciel

EsqL

MorkaZoid

 

 

Budowniczy

JimBeam

MasterBuildersTeam

 

 

Pomocnik

AnarchiaLove
Coulson

Durek

martunia527

TBone151219

zlotan

 

 

Tutor

03cudna03

alibaba

Gandalf14
HerceN

MicX

Orion92

 

 

Strażnik

AniMajka

Aonomi

CeglaX

Edenjeden
GhostKiller

ilUnicornli

itzHypnoS

Julka32

miszczu24

Piter26

razer6501

Rexks

Ridds

SkateZiomekPL

szymiarc

TheLinaryPl

WhyNotPoland

xonio

ZeuS1337

 

 

Czatownik

ConcreteGarlic

Ivan69

nisorasuy

 

 

Stwórz własną, latającą wyspę, zawieszoną nad otchłanią! Możesz budować ją sam albo z przyjaciółmi. Posiadamy 2 Skyblocki, co umożliwia grę na raz aż 200 osobom. Stosunkowo łatwy dostęp do większości surowców pozwala rozwinąć skrzydła wyobraźni i zbudować najpiękniejszą wyspę na serwerze!

 

Załóż gildię lub dołącz do już istniejącej. Buduj bazy, walcz, zdobywaj bogactwa, ale uważaj! Musisz także bronić swojej twierdzy przed innymi graczami. Świat pełen akcji stoi otworem, nie czekaj!

Tryb dostępny również na wersję 1.8.

Znajdziesz tutaj 4 z najpopularniejszych minigier minecraft. Paintball, w którym strzelasz do przeciwnej drużyny farbującymi broniami. Bedwars, którego celem jest zniszczenie łóżka przeciwnika. Walka odbywa się w powietrzu. Skywars, czyli walka o dominację na kompleksie latających wysp. Blockparty – tańcz i wskakuj na odpowiednie kolory. Jeśli się spóźnisz – spadniesz. Ostatnia osoba na parkiecie wygrywa. Wszystkie minigry są dostępne na wersję 1.8.

Zaczynasz od malutkiej, piaszczystej wysepki, ale skończyć możesz na zapierającej dech w piersiach willi z ogrodem lub kompleksie budynków przy ciągnącym się po horyzont oceanie. Ogranicza cię jedynie wyobraźnia!

Buduj co tylko dusza zapragnie! Z komendą /gm 1 nie musisz martwić się o materiały. Dla urozmaicenia rozgrywki wprowadziliśmy tu wiele ciekawych możliwości, czekających na odkrycie ;)

Znajdujesz się w ciasnej, zimnej i wilgotnej grocie głęboko pod bedrockiem. Możesz ją jednak przemienić w ogromny system korytarzy i pomieszczeń, zawierający wszystko, czego potrzebujesz. Od ciebie tylko zależy, jak będzie wyglądać twój nowy dom.

Tryb dostępny również na wersję 1.8.

Walcz z innymi graczami, wzbogacaj się! Dostępne są aż trzy mapki – zwykła, netherowa i endowa. Każdy gracz posiada również swoją działkę, którą może rozbudowywać za bloki, kupione w sklepie. Oferujemy szeroki wybór niestandardowych mikstur oraz narkotyki, ale o tych ostatnich ani słowa…

Lubisz grać klasycznie, bez masy pluginów, bez zbędnych udogodnień? Ten tryb jest dla ciebie. Większość rzeczy odbywa się tak samo, jak w zwykłym minecrafcie, głównym wyjątkiem są bloki terenu. Zabezpieczają one chunk, na którym możesz budować nie bojąc się, że ktoś zniszczy twoją ciężką pracę.

Tryb dostępny również na wersję 1.8.

Zabijaj potwory, używaj dropu do ulepszania atrybutów postaci oraz rozudowy działki. Jest to bardzo dynamiczny tryb, opierający się głównie na walce. Tak bić się jak i budować działkę możesz sam lub ze znajomymi.

Sieć serwerów Minecraft 1.7+/1.8+

GC2.PL

IP: gc2.pl 

Bezpośredni email: gemcuttercraft@gmail.com

WCZEŚNIEJSZE PYTANIA

- Czy chcesz odblokowania fly w nether i end (SkyBlock)67% Tak25% Nie6% Tak, tylko w nether2% Tak, tylko w end.


- Czy chcesz nowej edycji ClassicMC? 50% Tak, 31% Nie, 19% Nie wiem.


Oficjalne linki GC2 w sieci!

Strona WWW - GC2.PL 

Forum - GC2.PL 
Facebook - GC2

YouTube - GC2 PL 

TS3 IP - ts.gc2.pl

Discord - GC2 

Ask.fm - GC2POLSKA 

Serwer GC2 na

minecraft-list.pl

 

Zalajkuj nas! 

Minecraft Launcher:

Ściągnij Shiginima Launcher

i graj na naszym serwerze!

Masz problem? Nie działa Ci ranga? Korci Cię aby zadać nam pytanie? Śmiało, pisz! Napisz do nas... Wyslij