Regulamin ważny jest jedynie podczas przebywania na serwerze GC2 i stronie.

Nieprzestrzeganie go może zakończyć się blokadą konta na serwerze.

 

 

 

Regulamin serwera

 

 

1. Niedozwolone jest poniżanie innych graczy na serwerze, oraz wpływanie na ich godność osobistą.

 

2. Zabronione jest oszukiwanie innych osób, szerzenie nieprawdziwych/mylących informacji, które mogą być używane w celu własnej korzyści bądź dowartościowania się.

 

3. Niestosowanie się do ostrzeżeń administracji/moderatorów karane jest tymczasowym zawieszeniem konta lub całkowitym.

 

4. Nie zezwalamy na reklamowanie własnych serwerów przez innych graczy/użytkowników/gości. Karamy takie osoby blokadą na adres IP.

 

5. Zakazane są próby: wyłudzenia informacji, włamania na konta, oraz wszelkie inne metody wyłudzania innych rzeczy. Są one karane blokadą adresu IP.

 

6. Spiskowanie i szerzenie nienawiści wobec graczy, serwera lub kogokolwiek innego karamy ostrzeżeniem, w najgorszym wypadku blokadą konta.

 

7. Prosimy stosować się do właściwych podstaw samozachowawczych, oraz wykazywać się odpowiednią kulturą osobistą.

 

8. Wykorzystywanie błędów w grze karane jest tymczasową blokadą konta, lub blokadą całkowitą (na zawsze) w zależności od wielkości problemu. Wynagradzamy za przydatne w tym temacie informacje.

 

9. Negatywne opinie o serwerze powinny być pisane we własnej osobie, powinny być również uargumentowane. Będziemy wdzięczni za wcześniejsze wysłanie takowej opini do nas - pomoże nam to w rozwoju serwera.

 

10. Rangę VIP (ang. Very Important Player - co po Polsku oznacza Bardzo Istotny Gracz) można kupić przez usługę premium SMS świadczoną przez HomePay. Może ona zostać także przyznana za pomoc. Jest to ranga przyznawana graczom wspierającym utrzymanie serwera, rozpowszechnianiami serwera, reklamowaniem go, oraz przez okazyjne możliwości zdobycia jej przez np. wykonanie pewnej czynności, która jest korzystna dla rozwoju serwera gry.

 

11. Jeżeli decydujesz się przesłać nam jakieś środki przelewem lub inną formą niż SMS Premium, traktuj to tylko i wyłącznie jako dotacje (chęć wsparcia serwera). Z pewnością się odwdzięczymy (my, administracja) różnymi upominkami w grze. Najlepiej byłoby, abyś podał w odpowiednim miejscu przypisek z twoim nickiem w grze.

 

12. Ranga sVIP jest ulepszoną rangą VIP. Mogą ją otrzymać gracze, którzy wspomogą serwer w bardziej istotny sposób, niż jest to opisane w pkt 10.

 

13. Rangi są przyznawane "na zawsze", jeśli wesprzesz serwer w jego działaniu i będziesz spełniał poniższe warunki:

a) Ranga VIP i sVIP, jeśli zdecydujemy Ci się ją przyznać, jest przyznana na określone serwery (zazwyczaj wszystkie) w sieci gc2.pl. Musisz być aktywny (logować się przynajmniej raz na 120 dni), aby ranga nie znikła. Ponadto, musisz logować się na trybach, na których masz rangę. Jeśli będziesz nieaktywny na trybie, gdzie masz przyznaną rangę, stracisz ją. Podpunkt ten powstał ze względu na ograniczoną wydajność bazy danych i zwalniania zarejestrowanych, nieaktywnych nicków graczy. Powodem jest także zajmowanie nieaktywnych rang przez innych graczy.

b) Nie zaczniesz działać negatywnie na serwer, nie będziesz powodował na nim strat w graczach i będziesz przestrzegał regulaminu. Tak jak nazwa wskazuje - ranga VIP to "Bardzo istotny gracz" przestaje on taki być, gdy zaczyna działać szkodliwie na serwer.

c) Ktoś z administracji uznał, że nie jesteś godny mieć tej rangi podając uzasadniony powód/dowód, który przedstawia Cię jako szkodliwego na otoczenie, nieuczciwego, oszusta, lub inną źle określaną osobę, która oddziałuje na innych lub serwer negatywnie.

 

14. Jeśli masz problemy, napisz do nas wiadomość. Jeżeli będzie dla nas nieczytelna, bądź nie będzie nic wnosić swoją treścią, odrzucimy twoją próbę kontaktu.

 

15. Każdy gracz, nieważne jaką rangę ma, jest równy innym graczom. Nie możesz się wywyższać, podawać fałszywych danych np. "Jestem kuzynem admina i mogę to i to", podszywać się pod administracje.

 

16. Gra na serwerze gc2.pl jest całkowicie darmowa. Z tego względu jesteśmy otwarci na każdą dotację. Serwer istnieje głównie dla rozrywki, fanów i hobby. Nie jest żadną działalnością, ani podmiotem rynkowym.

 

17. Wspierając serwer gc2.pl, wspierasz także jego twórce.

 

18. Nie możesz handlować rzeczami/czasem zdobytymi/poświęconym na serwerze za prawdziwe pieniądze. Tego samego dotyczy się dostęp do konta lub całkowite oddanie go w czyjeś ręce za pieniądze. Przyłapanie próby jest srogo karane. Jeśli sytuacja się powtórzy, konto gracza zostaje zablokowane bez możliwości odwołania się. 

 

19. Każdy administrator, bądź osoba z inną rangą z możliwością dawania kar, może Cię ukarać, jeśli postępujesz wbrew założeniom serwera (np. Gdy robisz coś, co wpływa w jakiś sposób niekorzystnie na sieć). Tego samego dotyczą inne działania, których skutek będzie odczuwalny w przyszłości.

 

20. Jeden gracz może posiadać łącznie dwa konta, o ile na żadnym z nich nie łamie pozostałych punktów regulaminu.

 

 

 

 

Regulamin Płatnosci dostępny jest tutaj:

Kliknij

 

 

Wchodząc na serwer bądź stronę i korzystając z nich, akceptujesz ten regulamin.

Nieznanie go, nie zwalnia od odpowiedzialności na serwerze za popełnione czyny.

 

 

Sieć serwerów Minecraft 1.7+/1.8+

GC2.PL

IP: gc2.pl 

Bezpośredni email: gemcuttercraft@gmail.com

WCZEŚNIEJSZE PYTANIA

- Czy chcesz odblokowania fly w nether i end (SkyBlock)67% Tak25% Nie6% Tak, tylko w nether2% Tak, tylko w end.


- Czy chcesz nowej edycji ClassicMC? 50% Tak, 31% Nie, 19% Nie wiem.


Oficjalne linki GC2 w sieci!

Strona WWW - GC2.PL 

Forum - GC2.PL 
Facebook - GC2

YouTube - GC2 PL 

TS3 IP - ts.gc2.pl

Discord - GC2 

Ask.fm - GC2POLSKA 

Serwer GC2 na

minecraft-list.pl

 

Zalajkuj nas! 

Minecraft Launcher:

Ściągnij Shiginima Launcher

i graj na naszym serwerze!

Masz problem? Nie działa Ci ranga? Korci Cię aby zadać nam pytanie? Śmiało, pisz! Napisz do nas... Wyslij