REGULAMIN PŁATNOŚCI

PODSTAWY FUNKCJONOWANIA §1

 

1. W przypadku nie otrzymania tokenów pomimo zapłaty w ciągu kilku minut, należy napisać do nas przez zakładkę kontakt na www.gc2.pl, oraz należy napisać reklamacje na stronie usługodawcy HomePay - kliknij. Postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem i przyznać tokeny kupującemu.

 

2-1. Za udany przelew otrzymujesz dostęp do tokenów (globalnej waluty) na serwerach GC2.PL lub Teamcraft24.pl, w zależności od wybranej opcji "sieć" w formularzu przelewu.

2-2. Udana transakcja daje dostęp do tokenów. Tokeny nadal są własnością serwera GC2.PL

 

3. Serwer GC2.PL lub Teamcraft24.pl, gdyby został zamknięty, nie ma obowiązku zwracać wydanych środków.

 

4. Gracz może stracić tokeny, jeżeli zostanie zablokowany poprzez np. blokadę konta. 

 

5. Graczowi nie mogą zostać zwrócony dostęp do wcześniejszej ilości tokenów, jeżeli kupi jakiś przedmiot w sklepiku. Dlatego też gracz, przy zakupie czegoś w sklepiku, musi potwierdzić zakup komendą /potwierdzam.

 

6. Gracz otrzymuje dostęp do tokenów na podany nick. Administracja nie przenosi graczowi tokenów. Musi zrobić to sam (jeżeli ma taką możliwość) komendą /tokeny

 

7. Jeżeli gracz zrobi tz. FRAUD w premium SMS (oszustwo ze zwrotami środków u operatora) lub wyłudzi zwrot środków pośrednicząc z jakimś organem np. bankiem (próba odzyskania środków), jego nick zostaje wpisany na czarną listę sieci (brak możliwości unbana).

 

8. Jeżeli gracz zostanie oszukany przez innego gracza i wyśle mu zakupione tokeny, nie mamy obowiązku zwracać takich tokenów. Za ukazaniem dowodów oszustwa karamy daną osobę zazwyczaj blokadą konta w sieci. Prosimy pamiętać o możliwości w 100% bezpiecznego oferowania tokenów innemu graczowi komendą /tokeny sprzedaj, bazującej na zapytaniu i potwierdzaniu oferty. Handel tokenami między graczami nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, jest on częścią rozrywki i nic nie kosztuje.

 

 

WIRTUALNA WALUTA SERWERA - TOKENY §2

 

 

1. Każdy gracz może mieć do nich dostęp, nieważne czy za to zapłaci, czy nie - mogą być one przekazywane innym graczom, oraz zostać zdobyte w grze.

 

2. Zakazane jest handlowanie dostępem do tokenów za materialne rzeczy lub środki. Takie tokeny, jeśli został do nich udzielony materialny dostęp przez kogoś innego niż GC2.PL, są kasowane, a ich "dawca", karany blokadą konta i IP na sieci. Nie mamy obowiązku być przychylni kupującemu tokeny od kogoś z powodu braku znania treści regulaminu.

 

3. Tokeny są wirtualną walutą serwera GC2.PL lub Teamcraft24.pl. Nie mają one właściwości materialnych, oraz wartości pieniężnych.

 

4. Gracz może wymieniać się za inne przedmioty w grze używając waluty wirtualnej jaką są Tokeny, jeżeli inny gracz złoży taką propozycje. Nie może jednak wymieniać się za przedmioty z innych gier lub innych serwerów. Próby mogą zakończyć się blokadą konta.

 

5. Administrator z rangą "Właściciel" ma możliwość odebrania tokenów z twojego konta, jeśli uzna, że są one zdobyte nieuczciwie lub wbrew jego woli. 

 

6. Gracz kupując coś w sklepiku serwera za tokeny, nie jest właścicielem kupionej rzeczy. Ma jedynie udzielony do niej dostęp.

 

7. W przypadku tz. nowej edycji, gracz traci dostęp do przedmiotów w grze, w tym przedmiotów, których dostęp został przyznany za pośrednictwem tokenów. Dostęp do rzeczy, które nie są bezpośrednio połączone z grą takie jak: rangi, kolory pisania, trailsy, pozwolenia do komend, nie zostaje w takim wypadku utracony.

 

 

WARUNKI WYSŁANIA SMS §3

 

1. Wszystkie wymagane techniczne warunki do wysłania SMS z urządzenia można znaleźć na stronie HomePay: kliknij

 

2. Gdyby SMS został wysłany z powodu błędu i/lub niedopatrzenia wysyłającego, np. z nieobsługiwanej sieci, lub gdyby SMS nie wysłał się poprawnie, a wysyłający straciłby środki, wysyłający powinien napisać reklamacje w tym formularzu: kliknij

 

 

POSTANOWIENIA §4

 

1. Płacąc za tokeny akceptujesz ten regulamin.

 

2. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego konsekwencji i odpowiedzialności za błędy.

 

3. Regulamin zawsze może zostać zmieniony, a jego treść jest odzwierciedleniem zasad ustalonych przez twórców sieci. Jeżeli masz jakieś pytania, a regulamin nie ma na nie odpowiedzi, zadaj je przed zakupem.

Sieć serwerów Minecraft 1.7+/1.8+

GC2.PL

IP: gc2.pl 

Bezpośredni email: gemcuttercraft@gmail.com

WCZEŚNIEJSZE PYTANIA

- Czy chcesz odblokowania fly w nether i end (SkyBlock)67% Tak25% Nie6% Tak, tylko w nether2% Tak, tylko w end.


- Czy chcesz nowej edycji ClassicMC? 50% Tak, 31% Nie, 19% Nie wiem.


Oficjalne linki GC2 w sieci!

Strona WWW - GC2.PL 

Forum - GC2.PL 
Facebook - GC2

YouTube - GC2 PL 

TS3 IP - ts.gc2.pl

Discord - GC2 

Ask.fm - GC2POLSKA 

Serwer GC2 na

minecraft-list.pl

 

Zalajkuj nas! 

Minecraft Launcher:

Ściągnij Shiginima Launcher

i graj na naszym serwerze!

Masz problem? Nie działa Ci ranga? Korci Cię aby zadać nam pytanie? Śmiało, pisz! Napisz do nas... Wyslij